MEB ROBOT YARIŞMASI FİNALLERE KATILIM DUYURUSU
Ülkemizde 06.02.2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle 15. Uluslararası MEB Robot Yarışması ileri bir tarihe ertelenmişti.  15. Uluslararası MEB Robot Yarışmasının Sayın Bakanımız Yusuf TEKİN’in Olurları ile 6-9 Eylül tarihleri arasında Bursa Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde yapılmasına karar verilmiştir.
Yarışmanın ertelenmesi sebebiyle bazı kurumlarımız çeşitli sebeplerden dolayı robotları ile yarışamaya katılamayacaklarını bildiren mailler göndermektedirler. Bu amaçla siz değerli katılımcılarımız için yarışma planlamalarında hangi ekiplerin yarışmaya katılacağını bilerek yemek, konaklama, promosyon vb. gibi hazırlıkları yaparak, katılımcı sayısına göre hareket etmek arzusunu taşımaktayız.
Bu doğrultuda danışmanlarımız sisteme giriş yaptıktan sonra robot isimleri karşısında yer alan katılacağım veya katılmayacağım seçeneklerinden birini tercih ederek yardımcı olmanızı beklemekteyiz. Eğer bu seçenek gözükmedi ise bunun nedeni;
  • Robotunuzdaki katılımcılar ile ilgili sisteme yüklenmesi gereken evrak eksikliğinin olması,
  • Sanal ön elemede veya Serbest proje dosyasının değerlendirilmesi esnasında elenmeniz,  
  • Robot Üretim Raporunun yüklenmemesi veya kabul edilmemesi,
  • Kavramsal Tasarım Raporunun yüklenmemesi veya kabul edilmemesi,
gibi sebepler olabilir.
Evrak eksikliklerinizi tamamlamanız için 4 Ağustos 2023 tarihine kadar süreniz mevcuttur. Eksik evrakınızı nasıl tamamlayacağınız diğer duyurularda tanımlanmıştır.
Tarih: 1.08.2023
  Ziyaret: 2936    Ziyaretçi: 1914