TEKNOFEST ROBOTİK YARIŞMALAR MEB TAKIM VE KATILIMCILARINA DUYURU
       
        Millî Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı arasında yapılan Protokol gereği 17-22 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST)  Robotik Yarışmalar alanında yarışma hakkı kazanan ekiplerin listeleri http://robot.meb.gov.tr/haberler/teknofest-robotik-yarismalar adresinde yayınlanmıştır. TEKNOFEST’e katılacak Öğrenci ve öğretmenlerin yarışma alanına giriş yapabilmeleri https://kayit.teknofest.org/teknofest/paydaslar adresinde yayınlanan formun doldurulması ile üretilecek karekodlu giriş biletinin yarışma alanına yanlarında getirilmesiyle mümkün olacaktır.
 
        Yarışmacıların konaklama ve ulaşım giderleri TEKNOFEST tarafından karşılanacaktır. Konaklama ve ulaşım ile ilgili sorun yaşayanlar TEKNOFEST yetkilileri ile iletişime geçebilirler. Yarışmanın yapılacağı tarihlerde okulların açılmış olması sebebiyle yarışmaya katılacak öğrenci ve öğretmenlerin izin işlemleri kendi kurum ve Valiliklerince;  MEB Özel Kalem Müdürlüğünün 17.01.2019 tarihli ve 35427624-877-E.1233555 sayılı yazısı ve eki Protokol ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün 29.08.2019 tarihli ve 90757378-821.01-E.15552624 sayılı Makam Onayı doğrultusunda Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği kapsamında yapılacaktır. Bunun dışında ilgili yarışmalara katılacak takım ve katılımcılar ile ilgili olarak ayrıca Millî Eğitim Bakanlığı tarafından herhangi bir görevlendirme yapılmayacaktır.

        Yarışma danışman ve üye değişimini ilgili yazı ve kılavuzlar ile yapılacağının bilinmesi ve bunun haricinde hiçbir değişiklik olmayacağı, ayrıca yarışmalara geçerli mazeretle katılmamama durumunun MEB Organizasyon Yürütme Kurulu onayı ile olabileceği, bunun dışında mümkün olmayacağı önemle duyurulur.
 
TEKNOFEST Robotik Yarışmalar kategorisinde MEB adına katılan tüm takım ve katılımcılara başarılar dileyerek teşekkür ederiz.
 
KONTROL LİSTESİ  
 

  Ziyaret: 3101    Ziyaretçi: 1830