11. ULUSLARARASI MEB ROBOT YARIŞMASI
DERECE ALAN ROBOT  ve YARIŞMACI EKİP BİLGİLERİ
TEMALI KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 9339 TEKFEN Türkiye KOCAELİ İZMİT ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen ERCAN MUTLU
Grup Üyesi GÖRKEM AYHAN
Grup Üyesi EMRULLAH CÖMERT
2 9596 EOT1 Türkiye ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen ÖMER ÇALISEKİ
Grup Üyesi MERTCAN ÖRS
Grup Üyesi UMUT BERKE YILDIRIM
3 10864 Mevşem Türkiye KONYA MERAM Konya Bilim ve Sanat Merkezi Danışman Öğretmen HÜSEYİN YAMAN
Grup Üyesi MUHAMMED MUHSİN COŞDU
Grup Üyesi UYGAR BATUHAN KARACA
ENDÜSTRİYEL ROBOT KOL KATEGORİSİ 
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 10649 ROBOKOL Türkiye TOKAT ZİLE ZİLE   MTAL Danışman Öğretmen DURAN EKİNCİ
Grup Üyesi AHMET OLGUN
Grup Üyesi FARUK DENİZ
2 8518 ROBOT KOL 60 Türkiye TOKAT ZİLE ZİLE   MTAL Danışman Öğretmen DURAN EKİNCİ
Grup Üyesi AHMET OLGUN
Grup Üyesi EREN SÖYLEMEZ
3 9282 FATİH Türkiye KONYA MERAM KONYA   MTAL Danışman Öğretmen ÖMER ÇALI
Grup Üyesi BURAK KEKLİK
Grup Üyesi İDRİS GÖK
ROBOTİNO KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 9370 İNAYET Türkiye ŞANLIURFA HALİLİYE URFA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen MEHMET DURAK AKKAYA
Grup Üyesi İBRAHİM FURKAN ATMANOĞLU
Grup Üyesi GÖRKEM ÇİFTÇİ
2 8122 GÖBEKLİTEPE Türkiye ŞANLIURFA HALİLİYE URFA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen MEHMET DURAK AKKAYA
Grup Üyesi NEDİM ŞA
Grup Üyesi MEHMET PAŞA ÖZKURT
3 8148 ALPLER Türkiye ŞANLIURFA HALİLİYE URFA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen MEHMET DURAK AKKAYA
Grup Üyesi UĞUR CENGİZ ŞORKILIÇ
Grup Üyesi MUHAMMED İRFAN ÇAKIR
SUMO KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 10845 AVCII Türkiye KARABÜK   KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Danışman Öğretmen TUNCAY SOYLU
Grup Üyesi YUSUF KARABACAK
Grup Üyesi BARIŞ BAŞ
2 7614 SUMOBEY Türkiye İSTANBUL   İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Danışman Öğretmen OĞUZ ATA
Grup Üyesi UMUT MERİÇ
Grup Üyesi EBUBEKİR ÖZDEMİR
3 10847 ZET Türkiye KARABÜK   KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Danışman Öğretmen TUNCAY SOYLU
Grup Üyesi YUSUF KARABACAK
Grup Üyesi SABRİ AYGAR
MİNİ SUMO KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 8302 Terakki1 Türkiye İSTANBUL BEŞİKTAŞ T.V.ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ Danışman Öğretmen DEMET KARAKAŞ
Grup Üyesi AYLİN EĞRİOĞLU
Grup Üyesi TAHA SOLAKOĞLU
2 9308 Pegasus Türkiye İSTANBUL   İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Danışman Öğretmen EMEL ÖZLEM ATASOY
Grup Üyesi YUNUS EMRE KULAKSIZOĞLU
Grup Üyesi SÜLEYMAN SEZER
3 9979 AVC-TEsla Türkiye İSTANBUL AVCILAR AVCILAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen AYTAÇ KATIRAĞ
Grup Üyesi İBRAHİM MERT GÜLİSTAN
Grup Üyesi MİR GİYASETTİN ALİYİ
ÇİZGİ İZLEYEN KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 10027 KülTigin Türkiye KONYA SELÇUKLU TÜRK TELEKOM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen MUSTAFA ÖZDEN
Grup Üyesi MEHMET ÖZTOK
Grup Üyesi LATİF ALİ CENGİZ
2 9522 inönü4 Türkiye İSTANBUL BAYRAMPAŞA İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen AYHAN ALVEROĞLU
Grup Üyesi YAKUP ÖZKURT
Grup Üyesi UĞUR ÖZDEMİR
3 8138 GİRESUN5 Türkiye GİRESUN MERKEZ GİRESUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen HASAN AYDIN
Grup Üyesi OĞUZHAN YILMAZ
Grup Üyesi ALİ KAHRAMAN
HIZLI ÇİZGİ İZLEYEN KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 9538 hızlıinönü1 Türkiye İSTANBUL BAYRAMPAŞA İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen KAZIM ÇAKIR
Grup Üyesi FURKAN  GÜNDOĞDU 
Grup Üyesi TURGAY ÇALIŞKAN
2 9197 YEKTA Türkiye ÇANAKKALE GELİBOLU MEHMET AKİF ERSOY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen AHMET ÇALIŞKAN
Grup Üyesi ADİL MUTLU
Grup Üyesi SAMET KULBAY
3 7516 KARAGÖZLÜM Türkiye KONYA SELÇUKLU ADİL KARAAĞAÇ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen İBRAHİM APA
Grup Üyesi YUSUF SAMET KAVUN
Grup Üyesi RAMAZAN SELÇOK
YUMURTA TOPLAYAN (CARETTA CARETTA) KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 10744 yumy yum Türkiye ANKARA ÇANKAYA Yasemin Karakaya Bilim ve Sanat Merkezi Danışman Öğretmen ESRA KIDIMAN DEMİRHAN
Grup Üyesi EMRE TARAKCI
Grup Üyesi HİKMET BORA ATAOĞLU
2 8300 eggs Türkiye KONYA KARATAY KILIÇARSLAN İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen HAKAN UMUTGÜN
Grup Üyesi ABDULLAH BERKEM BAYRAM
Grup Üyesi ENES KABASAKAL
3 8333 ALFADI Türkiye HATAY SAMANDAĞ SAMANDAĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen SABRİ CAN BOZDEMİR
Grup Üyesi SÜLEYMAN ÇAMLICA
Grup Üyesi AHMET BARUT
MİNİ DRON ( İHA) KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 10993 DR GELİŞİM 2 Türkiye İSTANBUL   İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ Danışman Öğretmen ÖMER MEŞEDİLCİ
Grup Üyesi UMUT UZ
Grup Üyesi FETHİ ÇOBAN
2 10014 akat copter Türkiye KONYA SELÇUKLU ADİL KARAAĞAÇ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen OLGUN ATABEK
Grup Üyesi İSLAM CİHAD CİHANGİR GÜRÜLER
Grup Üyesi MUSTAFA İLKBAHAR
3 10364 AFLİHA Türkiye ANKARA ÇANKAYA ANKARA FEN LİSESİ Danışman Öğretmen DENİZ YÜKSEL TAŞ
Grup Üyesi SADIK TAHA İNANICI
Grup Üyesi HASAN TAHSİN DÖNMEZ
SERBEST PROJE KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 9493 YENGEÇ Türkiye KONYA MERAM KONYA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen HÜSEYİN GÜLTEKİN VURAL
Grup Üyesi ÖMER DİNCER
Grup Üyesi YAVUZ AZAK
2 10325 HI-RO Türkiye ADANA ÇUKUROVA KURTTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen İHSAN KAYA
Grup Üyesi UĞURCAN YAŞ
Grup Üyesi TURAN KAAN SAY
3 10143 ÖTÜKEN Türkiye BURSA OSMANGAZİ ALİ OSMAN SÖNMEZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen ERSİN BOSTANCI
Grup Üyesi MESUT DADAŞ
Grup Üyesi KERİM TAG
TASARLA ÇALIŞTIR KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 7477 Hezarfen Türkiye ANTALYA MURATPAŞA ANTALYA ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen MEHMET ERHUN DEMİROK
Grup Üyesi AHMET AKMAN
Grup Üyesi İSA KOZAN
2 22 FURSEM Türkiye AYDIN   ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ Danışman Öğretmen MUSTAFA TUNCAL
Grup Üyesi SEMİH DAĞLI
Grup Üyesi FURKAN GÜNBAY
3 7504 adyü_mek Türkiye ADIYAMAN   ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ Danışman Öğretmen ABDULAZİZ CEYLAN
Grup Üyesi YUSUF AKAY
Grup Üyesi YUNUS EMRE GÜLTEKİN
İNSANSI ROBOTLAR KATEGORİSİ
YARIŞMA DERECESİ ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE İL İLÇE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
1 10501 Walking Dead Türkiye İSTANBUL ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen ENDER YILDIRIM
Grup Üyesi BARIŞ DENİZ KARA
Grup Üyesi BARIŞ DÜNDAR
2 8922 İSOV BİOLOİD Türkiye İSTANBUL BEŞİKTAŞ İSOV-DİNÇKÖK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen ALİ SANCAK
Grup Üyesi BURAK BOZKURT
Grup Üyesi FATİH SULTAN ÇALIK
3 7915 HARANA Türkiye KONYA SELÇUKLU ADİL KARAAĞAÇ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Danışman Öğretmen MURAT AKDOĞAN
Grup Üyesi HASAN TOK
Grup Üyesi YUSUF SAMET KAVUN
JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ
ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
8257 TechSOS Azerbaijan Bakü Devlet  Universitesi Danışman Öğretmen ZAHRA` GASİMOVA
Grup Üyesi GÜNAY ABDULLAYEVA
Grup Üyesi ALMAZ OMAROV
FAIR PLAY ÖDÜLÜ
ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE OKUL UNVAN İSİM SOYİSİM
10160 ATOMIS ROMANIA Colegiul National Mircea cel Bătrân  Constanta Danışman Öğretmen BĂRARU ION
Grup Üyesi SANDU  TİNA ALİNA
Grup Üyesi SAVA  PAUL ANDREİ
EN İYİ TASARIM  ÖDÜLÜ
ROBOT NO ROBOT ADI ÜLKE   UNVAN İSİM SOYİSİM
11103 Turkmen2 Turkmenistan Türkmen Döwlet Ulag we Aragatnaşyk Institutynyň Demiryol Fakultesi Danışman Öğretmen GUYZOW WEPA
Grup Üyesi DURDYEW YMAM
Grup Üyesi WEPAYEW ŞIRMUHAMMET
  Ziyaret: 871    Ziyaretçi: 496