Teknik Danışmanlar

13. ULUSLARARASI MEB ROBOT YARIŞMASI TEKNİK DANIŞMANLARI
Sıra No ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ YARIŞMADA GÖREV TANIMI
1 Hüseyin KEÇELİ Atölye Şefi Ankara Yenimahalle Şehit Mehmet Şengül Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Başvuru ve bilişim işlemleri teknik danışmanı
2 Murat KOÇALİ Öğretmen
3 Remzi Necat GÜNEŞ Alan Şefi
4 Haydar GEÇE Atölye Şefi Ankara Altındağ Ulus Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi
5 Osman Yücel Müdür Yardımcısı Kayseri Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temalı ve
Tasarla-Çalıştır yarışma kategorilerinin teknik danışmanı
6 Sinan DURĞUN Atölye Şefi Kayseri Hürriyet Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi
7 Mustafa YAMAN Müdür Yardımcısı Kayseri Seyid Burhaneddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
8 Abdurrahman KAVUN Atölye Şefi Konya Adil Karaağaç Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Çizgi İzleyen,
Hızlı Çizgi İzleyen ve
İnsansı Robotlar yarışma kategorisinin teknik danışmanı
9 Osman KÖSE Alan Şefi
10 Yüksel ÇINAR Atölye Şefi
11 Osman ÜLKIR Araştırma Görevlisi Marmara Üniversitesi Endüstriyel Robotik Kol yarışma kategori teknik danışmanı
12 Salim KIYMAZ Öğretmen Ankara Elvanköy İMKB Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Sumo-Mini Sumo ve
yarışma kategorilerinin teknik danışmanı
13 Levent ÇAM Öğretmen Eskişehir Odunpazarı Atatürk Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Yumurta Toplama  (CarettaCaretta) yarışma kategorisi teknik danışmanı
14 Doğan ERCAN Teknik Müdür İstanbul Festo A.Ş. Didaktik Eğiitim Sistemleri Müdürü Robotino yarışma kategorisinin teknik danışmanı
15 Atila TUNÇ Atölye Şefi Ankara Yenimahalle Gazi Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Serbest Proje yarışma kategorisi
Açılış ve ödül töreni teknik danışmanı
16 Baki ÇELİK Öğretmen Ankara İskitler Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Stant teknik danışmanı
17 Atilla ERTOGAN Öğretmen Eskişehir Odunpazarı Türk Telekom Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Ses, görüntü ve canlı yayın teknik danışmanı
 
18 Celal Emrah ÖZDİL Müdür Yardımcısı Eskişehir Odunpazarı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
19 Ünal SEVİM Alan Şefi Eskişehir Odunpazarı Atatürk Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce çevirmen ve yabancı katılımcılara rehberlik işlemleri teknik danışmanı.
20 Dr. Mustafa Baha BAYRAM Atölye Şefi Ankara Battal Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İnsansız Hava Aracı (Mini Drone),  yarışma kategorisi teknik danışmanı
21 Dr. Barış DOĞAN Öğretim Görevlisi  Marmara Üniversitesi
Listede Teknik danışmanları belirtilmeyen ancak organizasyon iş kalemlerinde yer alan temizlik güvenlik-iş güvenliği elektrik v.b. iş ve işlemlerle ilgili görevler Yürütme Kurulunun gözetiminde İl Millî Eğitim Müdürlüğünce gerçekleştirilecektir.
 

  Ziyaret: 743    Ziyaretçi: 506