Teknik Danışmanlar

14. ULUSLARARASI MEB ROBOT YARIŞMASI TEKNİK DANIŞMANLARI
Sıra No ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ YARIŞMADA GÖREV TANIMI
1 Hüseyin KEÇELİ Alan Şefi Ankara Yenimahalle Şehit Mehmet Şengül MTAL Başvuru ve bilişim işlemleri teknik danışmanları
2 Murat KOÇALİ Atölye Şefi
3 Remzi Necat GÜNEŞ Atölye Şefi
4 Haydar GEÇE Atölye Şefi Ankara Altındağ Ulus MTAL Serbest Proje yarışma kategorisi teknik danışmanları      
5 Murat İLDEŞ Alan Şefi Samsun Canik MTAL
6 Özgür TONKAL Öğretim Görevlisi Samsun Üniversitesi
7 Osman YÜCEL Müdür Yardımcısı Kayseri Merkez MTAL Temalı ve Tasarla-Çalıştır yarışma kategorilerinin teknik danışmanları
8 Sinan DURĞUN Atölye Şefi Kayseri Hürriyet MTAL
9 Mustafa YAMAN Müdür Yardımcısı Kayseri Seyyid Burhaneddin MTAL
10 Selman TAŞAR Atölye Şefi Konya Adil Karaağaç MTAL Çizgi İzleyen (Temel Eğitim) kategorisi yarışma teknik danışmanı
11 Abdurrahman KAVUN Atölye Şefi Çizgi İzleyen (İleri Seviye) ve Çizgi İzleyen (Temel Eğitim) yarışma kategorileri teknik danışmanı
12 Osman KÖSE Alan Şefi Çizgi İzleyen (İleri Seviye) yarışma kategorisi teknik danışmanı
13 Ali Sait ÖZER Öğretim Görevlisi  Konya Teknik Üniversitesi Hızlı Çizgi İzleyen yarışma kategorisi teknik danışmanları
14 Yüksel ÇINAR Atölye Şefi Konya Adil Karaağaç MTAL
15 Doç. Dr. Önder DEMİR Öğretim Üyesi Marmara Üniversitesi Endüstriyel Robotik Kol yarışma kategori teknik danışmanları
16 Dr. Osman ÜLKIR Öğretim Üyesi Muş Alparslan Üniversitesi
17 Özgür KUTLU Öğretmen Çekmeköy Taşdelen İMKB MTAL
18 Salim KIYMAZ Öğretmen Ankara Elvanköy İMKB MTAL Mini Sumo yarışma kategorisi teknik danışmanları
19 Ahmet Nezif URYAN Müdür Yardımcısı Şanlıurfa MTAL
20 Levent ÇAM Öğretmen Eskişehir Odunpazarı Atatürk MTAL Yumurta Toplama  (CarettaCaretta) yarışma kategorisi teknik danışmanı
21 Atilla ERTOGAN Öğretmen İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Ses, görüntü ve canlı yayın teknik danışmanları
22 Celal Emrah ÖZDİL Müdür Yardımcısı Eskişehir Odunpazarı Yunus Emre MTAL
23 Ünal SEVİM Alan Şefi Eskişehir Odunpazarı Atatürk MTAL İngilizce çevirmen ve yabancı katılımcılara rehberlik işlemleri teknik danışmanı.
24 Dr. Barış DOĞAN Öğretim Üyesi  Marmara Üniversitesi İnsansız Hava Aracı (Mini Drone),  yarışma kategorisi teknik danışmanları
25 Dr. Mustafa Baha BAYRAM Atölye Şefi Ankara Battal Gazi MTAL
26 Umut Burak YILDIRIM Atölye Şefi Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği MTAL
27 Birol ÇAVUŞ Öğretmen Samsun Canik MTAL Labirent Ustası Robot kategorisinin teknik danışmanları
28 Okan Gökhan USTA Atölye Şefi
29 Abdullah KOÇ Atölye Şefi Samsun Atakum MTAL  Tozkoparan Robot (Temel Seviye) kategorisinin teknik danışmaları
30 Selim AYDIN Öğretmen

  Ziyaret: 746    Ziyaretçi: 567