11.Uluslararası MEB Robot Yarışması Tasarla Çalıştır Yarışmacı Kurum Listesi Açıklandı

25.04.2017

DUYURU
 
11.Uluslararası MEB Robot Yarışması Tasarla Çalıştır kategorisinde okul/kurumları adına yarışacak 40 asıl takım ve 5 yedek takım listesi aşağıda başvuru sıralamalarına göre yer almaktadır.
 
Bilindiği gibi 9 Mayıs 2107 Salı günü saat 9.00-17.00 arasında kura kaydı yapılacaktır.
 
Bu saatler arasında ilan edilen 40 asıl takımdan kura kaydını yaptırmayan okul/kurum takımı olması durumunda (kura kaydı olmayan takımlar kurallar gereği yarıştırılmayacak) yerlerine yedek listeden kura kaydını yaptırmış olan okul/ kurum takımları kayıt sıralarına göre asıl listeye dahil edilerek yarışmacı sayısı 40’a tamamlanacaktır.
40 asıl takımın kura kayıtlarını yaptırması durumunda ise yedek listedeki takımlar yarışmaya alınmayacak ve herhangi bir hak iddia edemeyeceklerdir. Yedek takımların yarışmaya gelip gelmemeleri kendi inisiyatifleri altındadır. Bilgilerinize sunar, yarışmacılara başarılar dileriz.
                                                                                YARIŞMA YURUTME KURULU
 
TASARLA ÇALIŞTIR KATEGORISİNDE  YARIŞMAYA HAK KAZANAN 40 ASIL OKUL/ KURUM TAKIM LİSTESİ
1. ÖZEL ANKARA SANAYİ ODASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2.AMASYA ÜNİVERSİTESİ
3. YENİMAHALLE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4. ŞEHİT MURAT TUZSUZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
5. ALİ OSMAN SÖNMEZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
6. SÖKE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
7. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
8. ROSVİTA-TİMUR İMRAĞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
9. ANTALYA LİSESİ
10. MEHMET ERDEMOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
11. ANTALYA ANADOLU LİSESİ
12 .İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
13. ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ
14. URFA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
15. NUH MEHMET KÜÇÜKÇALIK ANADOLU LİSESİ
16. ADİL KARAAĞAÇ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
17. ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
18. ÇİĞLİ FEN LİSESİ
19. ALİBEYKÖY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
20. KAYSERİ FEN LİSESİ
21. ÖZEL ARI ANADOLU LİSESİ
22. KOCASİNAN ŞEHİT SAMET KIRBAŞ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
23. BULANCAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
24. HAYDARPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
25. ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
26. ÖZEL ARI FEN LİSESİ
27. KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
28. GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
29. AFYONKARAHİSAR GAZİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
30. HANDAN HAYRETTİN YELKİKANAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
31. ÇINARLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
32. KOZAĞAÇ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
33. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
34. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
35. İDİL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
36. KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ      
37. BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
38. ATCA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
39. OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
40. ROMANİA        COLEGİUL NAȚİONAL ”MİRCEA CEL BATRÂN” CONSTANTA  
 
TASARLA ÇALIŞTIR KATEGORISİ  5 YEDEK  OKUL/ KURUM TAKIM LİSTESİ
 
41. İBRAHİM ÖZAYDIN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
42. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ
43. ORTAKÖY 80. YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
44. KEÇİÖREN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
45. ANTALYA TİCARET BORSASI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
  Ziyaret: 178    Ziyaretçi: 118